NOTEIKUMI

MINIMĀLAIS NOMAS PERIODS 24 stundas (viena pilna diena). Ja nomas periods pārsniedz 24 stundas par vairāk nekā 59 minūtēm, no jums tiks iekasēta maksa par vēl vienu pilnu dienu.
MINIMĀLAIS VADĪTĀJA VECUMS PAR A – D grupas 21 gadu vecumam. E – F grupas 25 gadi.
VADĪTĀJA APLIECĪBA Vadītājam jābūt vadītāja apliecībai, kas izsniegta vismaz pirms gada.
REZERVĀCIJA Īstenots noteiktai klasei, konkrēts modelis netiek garantēts. Tiešsaistes rezervācijas tiek apstrādātas 24 stundu laikā. Auto E un F klases pēc pieprasījuma.
MAKSĀJUMS VISA, EC / MC, American Express, bankas pārskaitījums. Saņemot automašīnu, iznomātājam ir tiesības pieprasīt iemaksāt depozītu, kura summa tiek aprēķināta atkarībā no konkrētās automašīnas klases un svārstās no 500 eiro vai vairāk. Ja rezervācija tiek atcelta 24 stundas vai ilgāk pirms nomas sākuma, priekšapmaksa par automašīnas nomu tiks atmaksāta.
APDROŠINĀŠANA Norādītajā īres cenā ietilpst: CDW (nelaimes gadījumu apdrošināšana), TP (zādzība) un TPL (trešās puses apdrošināšana).
PAPILDU APDROŠINĀŠANA SUPER KASKO pilna apdrošināšana – no 15 līdz 25 eiro dienā, atkarībā no pieprasītās klases.
Braukšanas ierobežojumi Neierobežots nobraukums automašīnām no A – E grupām. F grupas mikroautobusiem ikdienas nobraukums ir ierobežots līdz 600 km dienā. Ja limits tiek pārsniegts, papildu maksa 0,10 EUR / km Izbraukšana uz citām valstīm, izņemot Baltijas valstis, jāsaskaņo ar “AutoRentRiga” biroju.
DEGVIELA Automašīna tiek nomāta ar pilnu degvielas tvertni. Atgriežot mašīnu, degvielas tvertne ir jāuzpilda atkārtoti.
PAPILDU IEKĀRTAS Bērnu sēdeklītis – 5 eiro dienā vai 45 eiro par nomas periodu. GPS -5 eiro dienā vai 45 eiro par nomas periodu.
PIEGĀDE / ATGRIEŠANA Rīgas pilsētas robežās darba dienās no 9:00 līdz 18:00 bez maksas, pārējā laikā papildus 20 eiro. Ārpus pilsētas 1,5 Eiro / km. 20 eiro papildu pakalpojuma maksa ārpus darba laika (no 18:00 līdz 09:00). Automašīnas atstāšana vai saņemšana Tallinas un Viļņas lidostās par papildmaksu 150 eiro.